Nedenfor finner du kontaktinformasjon til representanter fra Springbrettet.

Leder: Hanne Pedersen
hanne.pedersen@springbrettet.org
98697869

Nestleder: Øystein Hatlestad Hovland
oystein.hovland@springbrettet.org
91999073

Økonomiansvarlig: Hanna Melsnes Nordli
hanna.nordli@springbrettet.org
91160954

HR-ansvarlig: Alba Lorena Sanchez Banoun
alba.banoun@springbrettet.org
98887984

Informasjonsleder: Paulina Møller Delaveris
paulina.delaveris@springbrettet.org
91848262

Internleder: Rebecca Ravik
rebecca.ravik@springbrettet.org
47623960

For bedrifter: Ønsker du å kontakte oss for et spesielt arrangement?
Markedsansvarlig: Nora Slaastad
nora.slaastad@springbrettet.org
91670005

Prosjektleder: Mathias Sagevik
mathias.sagevik@springbrettet.org
99429502

Karrieredagsleder: Hans-Christian Norveel
hans.norveel@springbrettet.org
41 27 06 34