Nedenfor finner du kontaktinformasjon til representanter fra Springbrettet.

Leder: Kay André Dahlmann Ulvestad
kay.ulvestad@springbrettet.org
91355810

Nestleder: Tobias Neraas
tobias.neraas@springbrettet.org
91999073

Økonomiansvarlig: Nikolai Solheimslid Eikås
nikolai.eikaas@springbrettet.org
958 88 439

HR-ansvarlig: Johanne Hagelin
johanne.hagelin@springbrettet.org
98464545

Informasjonsleder: Rebecca Ravik
rebecca.ravik@springbrettet.org
47623960

Internleder: Mathilde Solvang
mathilde.solvang@springbrettet.org
90297532

 

For bedrifter: Ønsker du å kontakte oss for et spesielt arrangement?
Markedsansvarlig: Dag Günther Sanvand
dag.sanvand@springbrettet.org
46961960

Prosjektleder: Simen Ormberg
simen.ormberg@springbrettet.org
99429502

Karrieredagsleder: Ulf Seim Kavlie
ulf.kavlie@springbrettet.org
46949633