Nedenfor finner du kontaktinformasjon til representanter fra Springbrettet.

Leder: Kay André Dahlmann Ulvestad
kay.ulvestad@springbrettet.org
91355810

Nestleder: Tobias Neraas
tobias.neraas@springbrettet.org
91999073

Økonomiansvarlig: Omar Bandeh
omar.bandeh@springbrettet.org
45278744

HR-ansvarlig: Alba Lorena Sanchez Banoun
alba.banoun@springbrettet.org
98887984

Informasjonsleder: Paulina Møller Delaveris
paulina.delaveris@springbrettet.org
91848262

Internleder: Rebecca Ravik
rebecca.ravik@springbrettet.org
47623960

For bedrifter: Ønsker du å kontakte oss for et spesielt arrangement?
Markedsansvarlig: Nora Slaastad
nora.slaastad@springbrettet.org
91670005

Prosjektleder: Herman Røine
herman.roine@springbrettet.org
47751008

Karrieredagsleder: Ulf Seim Kavlie
ulf.kavlie@springbrettet.org
46949633