Navn *
Navn

 

BOOKING FOR BEDRIFTER: 

Spørsmål om Springbrettfondet: fond@springbrettet.org

 

markedsføring og sponsing:

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig: Danny Liu: danny.liu@springbrettet.org

 

Vi kan også nås her:

Leder Johanne G. Hagelin: johanne.hagelin@springbrettet.org
HR-ansvarlig Tone Brubakken: tone.brubakken@springbrettet.org
Leder for Karrieredagen 2017 Frida Lundberg: frida.lundberg@springbrettet.org
Leder for Prosjektgruppen Tobias Neraas: tobias.neraas@springbrettet.org
Leder for Informasjonsgruppen Rebecca Ravik: rebecca.ravik@springbrettet.org

 

Du finner kontaktinformasjon for hvert enkelt medlem under "Om oss". Velg den aktuelle undergruppen for din henvendelse.
 

Springbrettets kontor i Nygårdsgaten 1b: 55 58 99 38

 

Springbrettet
Postboks 1807, Håkonsgaten
5066 Bergen

Orgnr.: 990 886 040