Navn *
Navn

 

BOOKING FOR BEDRIFTER: 

Spørsmål om Springbrettfondet: fond@springbrettet.org

 

markedsføring og sponsing:

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig Dag Gunther Sandvand: dag.sandvand@springbrettet.org

 

Vi kan også nås her:

Leder Kay Andrè Ulvestad: kay.ulvestad@springbrettet.org
Nestleder Tobias Neraas: tobias.neraas@springbrettet.org
Økonomiansvarlig Nikolai Eikås nikolai.eikas@springbrettet.org
HR-ansvarlig Johanne Gjermundstad Hagelin: johanne.hagelin@springbrettet.org
Leder for Karrieredagen 2018 Ulf Seim Kavlie: ulf.kavlie@springbrettet.org
Leder for Prosjektgruppen Simen Ormberg: simen.ormberg@springbrettet.org
Leder for Informasjonsgruppen Rebecca Ravik: rebecca.ravik@springbrettet.org

 

Du finner kontaktinformasjon for hvert enkelt medlem under "Om oss". Velg den aktuelle undergruppen for din henvendelse.
 

Springbrettets kontor i Nygårdsgaten 1b: 55 58 99 38

 

Springbrettet
Postboks 1807, Håkonsgaten
5066 Bergen

Orgnr.: 990 886 040